Бездідько Наталія

Форма навчання - очна вечірня

ORCID ID 0000-0002-4384-6757

Профіль Google Scholar

Тема дисертації: "Організаційно-педагогічні засади корекційної допомоги дітям з інвалідністю в умовах реабілітаційних центрів україни та німеччини"

Науковий керівник: Лянной Юрій Олегович, доктор педагогічних наук, професор, ректор Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

Сертифікати участі в конференціях (фото)

• Список публікацій

Фахові статті:

«Методичні засади корекційної допомоги дітям з інвалідністю в умовах реабілітаційного центру України та Німеччини»

Жовтень 2021

Довідка Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка від 10.12.2021 № 3844

«Понятійно-термінологічний інструментарій дослідження корекційної допомоги дітям з інвалідністю в Україні та Німеччині»

Листопад 2021

Довідка Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка від 10.12.2021 № 3843

«Досвід надання соціальної підтримки Комунальною установою Сумської обласної ради – Сумським обласним центром комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю

Січень 2022

Нефахові статті:

Стаття «Вирощуємо говоруна. Особливості розвитку мовлення»

Липень-серпень 2020 №7-8 Всеукраїнське видання для фахівців «Дефектолог»

Конференції:

Виступ на VII Міжнародній науково-практичній конференції «Особистість у кризових умовах та критичних ситуаціях життя». Виступ «Кризові комунікації: поняття, підходи, моделі, особливості»

18-20 травня 2021

Виступ на VIII Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих вчених «Корекційна та інклюзивна освіта очима молодих науковців». Виступ «Казкотерапія як метод психологічного впливу на особистість»

19 травня 2021

Виступ на VIII Міжнародній науково-практичній конференції «Освіта для XXI століття: виклики, проблеми, перспективи»

16-17 листопада 2021

Форум «Життя на межі миру: як волонтерські ініціативи сприяють зростанню громад»

20 листопада 2021

Тренінг Менторська підтримка зі створення та діяльності центрів реабілітації»

7-8 липня 2021