НАУКОВА ШКОЛА ДЛЯ АСПІРАНТІВ І ТА ІІ РОКІВ НАВЧАННЯ "КЛЮЧОВІКОМПЕТЕНТНОСТІ ДОСЛІДНИКАДЛЯ МАЙБУТНЬОГО ПОКОЛІННЯ"

5 квітня 2024 року відбулася традиційна наукова школа для аспірантів 1 та 2 років навчання Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки на тему «Ключові компетентності дослідника для майбутнього покоління».

VII Міжнародна науково-практична конференція для студентів та молодих учених "Європейський університет: імідж, мобільність та соціальні перспективи".

25-26 травня 2023 року кафедрою педагогіки було проведено VII Міжнародну науково-практичну конференцію для студентів та молодих учених "Європейський університет: імідж, мобільність та соціальні перспективи". Дякуємо нашій талановитій молоді за цікаві та змістовні доповіді.

Відкрита лекція для магістрантів спеціальності 073 Менеджмент КЗ Сумський ОІППО

19 травня 2023 року для магістрантів спеціальності 073 Менеджмент КЗ Сумський ОІППО у рамках співпраці відбулася відкрита лекція Бойченко Марини Анатоліївни, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри педагогіки Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

27-28 квітня 2023 р. відбулася IX Міжнародна науково-практична конференція "Інноваційний розвиток вищої освіти: глобальний, європейський та національний виміри змін", яка об'єднала представників української та міжнародної академічної спільноти в обговоренні актуальних питань інноваційного розвитку освіти в умовах повномасштабної агресії рф. Щиро дякуємо спікерам дискусійних платформ та слухачам за плідні дискусії.

ІХ Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційний розвиток вищої освіти: глобальний, європейський та національний виміри змін»

Шановні колеги!
Запрошуємо до участі в ІХ Міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційний розвиток вищої освіти: глобальний, європейський та національний виміри змін», яка відбудеться 27-28 квітня в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С.Макаренка в дистанційному форматі за покликанням: https://us02web.zoom.us/j/2428555964?pwd=NDZnWlc3dWNCbkFCZmtXajZkeGxaZz09

14 березня 2023 року в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка відбувся IIІ Всеукраїнський науково-практичний семінар з міжнародною участю «Макаренківські читання: Проблеми виховання у часи кардинальних змін: історичні уроки та виклики сьогодення», присвячений 135-річчю з дня народження А.С.Макаренка.

День відкритих дверей

День відкритих дверей у Навчально-науковому інституті педагогіки і психології СумДПУ імені А.С.Макаренка
11.03.2023 о 9-30 на платформі Zoom

Чекаємо на онлайн-зустріч учнів закладів загальної середньої освіти, студентів закладів професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти, а також їх батьків.

Доєднатись до конференції Zoom

Код доступу: 624007

izobrazhenie viber 2023 06 27 13 23 47 844 38696

Продовження роботи Наукової школи для аспірантів Сумського державного педагогічного університету імені А.С Макаренка І-ІІ років навчання.

1 березня продовжила роботу Наукова школа для аспірантів Сумського державного педагогічного університету імені А.С Макаренка І-ІІ років навчання. Протягом двох днів здобувачі PhD ступеня мали змогу вдосконалити навички організації наукового дослідження та оприлюднення його результатів у публікаціях, навички пошуку й оформлення літературних джерел, навички цифрової самоідентифікації та тайм-менеджменту в межах проєкту "Формування трансверсальних компетентностей здобувачів освіти третього (освітньо-наукового) рівня в умовах інноваційного освітнього середовища засобами дистанційного навчання" за підтримки УАДО та ЄАДО.