Проценко Ірина Іванівна

150x193 images stories foto kafedr pedagogical procenko1 60743

Посада: доцент кафедри педагогіки

Науковий ступінь: кандидат педагогічних наук (13.00.09 – теорія навчання)

Вчене звання: доцент

Профіль Google Scholar

Відповідальність на кафедрі:

• керівник студентської проблемної групи «Евристична освіта - інтеграційна особистісно зорієнтована технологія формування творчої особистості»
  • відповідальна за наукову роботу кафедри педагогіки
  • відповідальна за організацію студентської науково-практичної конференції

Освітня траєкторія:

Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка. Спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література та мова і література (англійська)» (2005 р.)

Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка. Спеціальність 13.00.09 – теорія навчання (2013 р.)

Присвоєння наукових ступенів та вчених звань:

• захищено кандидатську дисертацію на тему: «Евристичний діалог у формуванні професійно-творчих умінь майбутнього вчителя гуманітарних дисциплін», спеціальність  та здобуто науковий ступінь кандидата педагогічних наук ( 2013 р.);
  • присвоєно вчене звання доцента кафедри ( 2015 р.)

На кафедрі працює з 2013 року

Коло наукових інтересів: професійні компетентності, евристичний діалог, евристична діалогова взаємодія, Нова українська школа

Викладає дисципліни: Педагогіка

Загальний стаж роботи 15 років