Чернякова Жанна Юріївна

IMG 20200406 165941 d42c3

Посада: доцент кафедри педагогіки

Науковий ступінь: кандидат педагогічних наук (13.00.01 - загальна педагогіка та історія педагогіки)

Вчене звання: доцент

Профіль Google Scholar

Відповідальність на кафедрі:

• керівник проблемної групи «Розвиток культури академічного письма аспірантів педагогічних спеціальностей в рамках програми Жан Моне модуль»
  • помічник секретаря-координатора з проведення міжнародних конференцій
  • учасник грантового проєкту Жан Моне Модуль у межах програми Еразмус+

Освітня траєкторія:

Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка. Спеціальність «Англійська та німецька мови» (1990 р.)

Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка. Спеціальність 13.00.01 - загальна педагогіка та історія педагогіки (2007 р.)

Присвоєння наукових ступенів та вчених звань:

• захищено кандидатську дисертацію на тему: «Інтернаціоналізація освітнього простору старшої школи Великої Британії», спеціальність - 13.00.01 - загальна педагогіка та історія педагогіки та здобуто науковий ступінь кандидата педагогічних наук (2012 р.);
  • присвоєно вчене звання доцента кафедри педагогіки (2014 р.)

На кафедрі працює з 2004 року

Коло наукових інтересів: педагогіка, порівняльна педагогіка, професійно-педагогічна освіта, академічне письмо (Academic Writing)

Викладає дисципліни: Педагогіка, Порівняльна педагогіка, Історія педагогіки, Academic Writing (англійською мовою), Соціально-педагогічне консультування в діяльності класного керівника

Загальний стаж роботи 31 рік