Захист дисертаційної роботи Діхнич Катерини Віталіївни

Науковий керівник ‒ доктор педагогічних наук, професор Семеног Олена Миколаївна.

Мета дослідження: теоретично обґрунтувати, розробити та експериментально перевірити модель професійної підготовки майбутніх учителів початкової школи у процесі педагогічної практики.

Наукова новизна одержаних результатів полягає в тому, що:

− вперше обґрунтовано і розроблено модель професійної підготовки майбутніх учителів початкової школи у процесі педагогічної практики, яка ґрунтується на положеннях методологічних підходів (системного, особистісно орієнтованого, компетентнісного, аксіологічного, праксеологічного, акмеологічного), принципів (загальнодидактичних та специфічних, передбачає дотримання педагогічних умов, оновлення змісту модулів (розділів) навчальних дисциплін, форм та методів організації освітнього процесу;

– схарактеризовано діагностувальний апарат для визначення рівнів готовності майбутніх учителів початкової школи до професійної діяльності у процесі педагогічної практики.

Членами спеціалізованої вченої ради по захисту дисертації стали учасники Докторського дому у галузі теорії освіти СумДПУ імені А.С.Макаренка  доктори педагогічних наук, професори Бойченко М.А., Огієнко О.І.,  Сбруєва А.А.

Далі подано анотацію дисертації, презентацію та фотогалерею захисту, яка відбулась у змішаному форматі.

anotaciya_dlya_vereteychenko_11062021_f6a1e_3251b.pdf

prezentaciya_dihnich__dc965.pptx