Літня наукова школа для аспірантів. День перший

25 серпня 2021 року розпочала роботу Літня наукова школа для аспірантів кафедри педагогіки СумДПУ імені А.С. Макаренка. З вітальним словом до здобувачів освіти звернулася завідувачка кафедри педагогіки, гарант освітньої програми 011 Освітні, педагогічні науки, доктор педагогічних наук, професор Бойченко М.А., яка також ознайомила здобувачів освіти з вимогами до докторів філософії як суб'єктів дослідницької діяльності. Аспіранти взяли участь у тренінгах із тайм-менеджменту та академічної української мови (тренер - кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки Чистякова І.А.). Зворотний зв'язок було забезпечено за допомогою "Скриньки запитань". Готовність здобувачів освіти до здійснення дослідницької діяльності було перевірено за допомогою анкетування.