Літня наукова школа для аспірантів. День другий

26 серпня 2021 року продовжила роботу Літня наукова школа. Аспіранти та викладачі кафедри педагогіки взяли участь у дебатному турнірі "Чесна освіта: міф чи реальність". Підвищити власну дослідницьку компетентність здобувачі освіти малу змогу під час тренінгів "Формування дослідницької компетентності майбутнього доктора філософії" (тренер - доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки Сбруєва А.А.), "Оформлення списків літератури" (тренер - доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки Бойченко М.А. ), "Швидкий та ефективний пошук інформації для написання наукових робіт" (тренер - кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки Чистякова І.А. ).