Регіональний науковий семінар "Сучасні дослідження у теорії і практиці позашкільної освіти"

23 вересня 2021 кафедрою педагогіки Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка спільно з кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя та Лабораторією позашкільної освіти інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України було проведено регіональний науковий семінар "Сучасні дослідження у теорії і практиці позашкільної освіти", який об'єднав понад 150 учасників із Київської, Чернігівської та Сумської областей. Щиро дякуємо ініціаторам заходу, кафедрі соціальної педагогіки і соціальної роботи НДУ імені Миколи Гоголя за створення платформи для обговорення проблем і перспектив розвитку позашкільної остіти, а також нашим колегам за співпрацю!