Захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук Коваленко Наталії Володимирівни

28 вересня 2021 р. відбулася знаменна подія - захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук члена  докторанта кафедри педагогіки  Коваленко Наталії Володимирівни  на тему: «Теоретичні та методичні засади формування ранньої професійної ідентичності майбутніх учителів засобами проєктно-тренінгових технологій». Науковий консультант - доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки СумДПУ імені А. С. Макаренка Сбруєва Аліна Анатоліївна. Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, професор кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна ПНПУ імені В. Г. Короленка Гриньова Марина Вікторівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки, професійної освіти та управління освітніми закладами ЖДУ імені Івана Франка Антонова Олена Євгеніївна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини Заболотна Оксана Адольфівна. Вітаємо Наталію Володимирівну та Аліну Анатоліївну з успішним захистом і бажаємо їм міцного здоров'я та подальших наукових звершень!