Перший день Зимової наукової школи

10 лютого розпочала роботу Зимова наукова школа для аспірантів 1 року навчання. Протягом першого дня здобувачі вищої освіти мали можливість взяти участь у різних активностях. З вимогами до докторів філософії як суб’єктів дослідницької діяльності ознайомила д.п.н., професор, завідувач кафедри педагогіки СумДПУ імені А.С. Макаренка М.А. Бойченко. Аспіранти взяли участь в анкетуванні щодо готовності до здійснення дослідницької діяльності, тренінгу з тайм менеджменту (тренер - к.п.н., доцент, завідувач аспірантури та докторантури, доцент кафедри педагогіки СумДПУ імені А.С. Макаренка І.А. Чистякова), майстер-класі «The main characteristics of Academic Writing» (тренер - к.п.н., доцент, доцент кафедри педагогіки СумДПУ імені А.С. Макаренка Ж.Ю. Чернякова), майстер-класі «Міжнародні наукометричні бази даних: ефективне користування» (тренер - к.п.н., доцент, доцент кафедри іноземних мов економічного факультету КНУ імені Т. Шевченка Л.О. Загоруйко)