Осіння школа для магістрантів

25-26 листопада 2021 року викладачами кафедри педагогіки проведено Осінню школа для магістрантів, метою якої стало удосконалення компетентностей магістрантів у сфері проведення дослідження, у тому числі написання наукової роботи та представлення наукових результатів. За два дні інтенсивної роботи магістранти ознаомилися з вимогами до магістрантів як суб’єктів дослідницької діяльності. (д.п.н., професор, завідувач кафедри педагогіки Бойченко М. А.), взяли участь у тренінгах «Швидкий та ефективний пошук інформації для наукових робіт» (к.п.н., доцент, доцент кафедри педагогіки Чистякова І. А.), з тайм менеджменту (к.п.н., доцент, доцент кафедри педагогіки Чистякова І. А.), з формування дослідницької компетентності магістранта (к.п.н., доцент, доцент кафедри педагогіки Осьмук Н. Г.), «Оформлення списків літератури» (д.п.н., професор, завідувач кафедри педагогіки Бойченко М. А.), майстер-класах «Академічна українська мова» (д.п.н., професор, завідувач кафедри педагогіки Бойченко М. А., к.п.н., доцент, доцент кафедри педагогіки Чистякова І. А.), «Ефективні презентації» (д.п.н., професор, завідувач кафедри педагогіки Бойченко М. А., к.п.н., доцент, доцент кафедри педагогіки Чистякова І. А.).