Перша зустріч з аспірантами 1 курсу

06 вересня 2022 року відбулася настановча конференція щодо організації навчально-наукового процесу в аспірантурі для аспірантів 1 курсу Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка. У конференції взяли участь аспіранти 1 курсу 10 спеціальностей, фахівці аспірантури і докторантури, гаранти освітньо-наукових програм. Під час зустрічі виступили проректор з науково-педагогічної (наукової) роботи, доктор економічних наук, професор Кудріна Ольга Юріївна, завідувач аспірантури і докторантури, кандидат педагогічних наук, доцент Чистякова Ірина Анатоліївна, гарант ОНП Освітні, педагогічні науки, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки Бойченко Марина Анатоліївна.