Сухомлинські читання 2022

6 жовтня 2022 року кафедрою педагогіки Сумського державного педагогічного університеті імені А.С. Макаренка було проведено IIІ Міжнародний науковий семінар «ПЕДАГОГІКА В.О. СУХОМЛИНСЬКОГО: ДІАЛОГ ІЗ СУЧАСНІСТЮ». Науковий захід об'єднав учителів шкіл, працівників системи позашкільної освіти, науковців, викладачів вищої школи, докторантів, аспірантів, студентів, педагогів системи післядипломної освіти під час обговорення актуальних проблем підготовки фахівців для закладів різних рівнів освіти в світлі популяризації досвіду В.О. Сухомлинського щодо гуманізації освітнього процесу та завдань реформування української школи, продемонстрував актуальність спадщини майстра у формуванні особистісних рис майбутніх педагогів, став вагомим внеском у розвиток професійних умінь молодих науковців. Родзинкою заходу стала інноваційна розробка лендінг "Ідеї дитиноцентризму Василя Сухомлинського у сучасному освітньому процесі", запропонована студентами 821 та 825 гр., що включає дидактичну гру, дискусію під час перегляду презентації та ознайомлення з організацією і структурою запропонованої платформи.