Продовження роботи Наукової школи для аспірантів Сумського державного педагогічного університету імені А.С Макаренка І-ІІ років навчання.

1 березня продовжила роботу Наукова школа для аспірантів Сумського державного педагогічного університету імені А.С Макаренка І-ІІ років навчання. Протягом двох днів здобувачі PhD ступеня мали змогу вдосконалити навички організації наукового дослідження та оприлюднення його результатів у публікаціях, навички пошуку й оформлення літературних джерел, навички цифрової самоідентифікації та тайм-менеджменту в межах проєкту "Формування трансверсальних компетентностей здобувачів освіти третього (освітньо-наукового) рівня в умовах інноваційного освітнього середовища засобами дистанційного навчання" за підтримки УАДО та ЄАДО.