29-30 жовтня на базі кафедр педагогіки і менеджменту освіти та педагогіки вищої школи відбулася І Міжнародна науково-практична конференція «Освіта для ХХІ століття: виклики, проблеми, перспективи».

У роботі науково-практичної конференції брали участь понад 250 осіб, серед них – 48 докторів наук; 143 кандидати наук; 18 представників з 8 країн світу (Казахстан – 1, Китай – 4, Узбекистан – 2, Словаччина – 1, Марокко – 1, США – 1, Польща – 6, Білорусь - 2).

Мета конференції – обмін ідеями та педагогічним досвідом щодо викликів, проблем і перспектив розвитку освіти для ХХІ століття.

У межах конференції було проведено пленарне та секційні засідання, а також  майстер-класи «Методика позитивного та негативного підкріплення в поведінковій психокорекції» (ведуча Скоробагатська Оксана Іванівна – доцент кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, кандидат педагогічних наук, доцент); «Ергономічні помилки в академічних мультимедіа-презентаціях» (ведуча Дєордіца Таяна Юріївна – директор Благодійного фонду «e-Terra», доктор педагогічних наук, доцент);  “Academic writing” (ведуча Чернякова Жанна Юріївна – доцент кафедри педагогіки Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, кандидат педагогічних наук, доцент)