Захисти дисертацій аспірантів  кафедри педагогіки Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка

10 вересня 2020 року відбулися захисти дисертацій аспірантів  кафедри педагогіки Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка

Першим відбувся захист дисертації Ю.В. Тарабана на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю   011 Освітні, педагогічні науки  (галузь  знань 01 – Освіта/ Педагогіка)  на тему «Організаційно-педагогічні основи теологічної освіти в університетах Федеративної Республіки Німеччини». Науковий керівник - доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки Сбруєва Аліна Анатоліївна.

Другим став захист дисертації  І. Е. Чуричканич на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю   011 Освітні, педагогічні науки  (галузь  знань 01 – Освіта/ Педагогіка). Тема дисертації: «Розвиток теорії когнітивної візуалізації в педагогічній думці Великої Британії та США (друга половина ХХ – початок ХХІ століття). Науковий керівник - доктор педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки Бойченко Марина Анатоліївна.